WEXBO.com - Tvorba eshopu a tvorba webstránok naozaj rýchlo!

Potrebujete rýchlu webstránku alebo naozaj rýchly eshop?
Priamo na webe https://wexbo.com/ môžete vytvoriť vlastný e-shop alebo web stránku, či už pre osobné alebo firemné účely.
 
 
 
Ako to funguje?
Jednoducho. Na stránkach https://wexbo.com/ si vytvoríte testovacie stránky alebo eshop. 15 dní môžete systém testovať úplne zadarmo. Už v testovacej verzii môžete obsah Vašich stránok napĺňať obsahom alebo eshop produktami. Upravíte si farebnosť, umiestnenie a celkový dizajn stránok podľa vlastných predstáv pomocou funkcie "Admin Smart".

Akonáhle budete s Vami vytvorenými stránkami spokojný, môžete prejsť do ostrej prevádzky, kde budú Vaše stránky vedené už na Vašej doméne napr.: www.vasadomena.sk. Za stránky platíte formou prenájmu s minimálnymi mesačnými nákladmi. Cenu si môžete vypočítať v kaľkulačke.

Hotovo! Stránky alebo eshop máte vytvorené. Teraz sa už budete sústrediť len na propagáciu Vašich stránok na internete.

Sú stránky a eshop optimalizované pre vyhľadávače?
Áno, stránky, pod-stránky, kategórie, pod-kategórie, články, produkty, sekcie a podsekcie vytvorené na eshope alebo webstránke vytvorenej na systéme WEXBO sú profesionálne optimalizované pre vyhľadávače (SEO), ktoré sú dôležitým faktorom na vyššie pozície vo vyhľadávačoch, ako sú napríklad Google, Seznam, Bing či Yahoo.

Budú vytvorené stránky a eshop responzívne?
Áno, všetky šablóny sú predvolene prispôsobené pre zobraznie na mobilných zariadeniach. Viac informácii v nápovede o responzívnom dizajne

Dokážem spravovať webstránku a eshop naozaj sám?
Áno, každá sekcia v administrácii obsahuje rozsiahlu nápovedu. Nápovedy obsahujú aj jednotlivé položky, ktorá vysvetluje na aký účel daná funkcionalita alebo položka slúži. Systém obsahuje tiež množstvo návodov, ktoré Vás prevedú administráciou krok za krokom.Kedykoľvek je možné obrátiť sa na podporu, ktorá Vám s požiadavkou pomôže. Ďaľšie návody nájdete na stránkach Pomoc.

Koľko stojí vlastná webstránka elebo eshop v systéme WEXBO?
Cena za variant WEB (web stránka) je len 5 EUR/mesiac bez DPH
Cena za variant ESHOP (internetový obchod) je len 10 EUR/mesiac bez DPH
WEXBO cenník nájdete na stránkach https://wexbo.com/pricing/
Pri ročnej platbe môžete získať výraznú zľavu za alebo doménu zadarmo.
 
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.